KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14103018

nr 1410 3018

Ulf Johansson

(1912-1978), Sverige

Signerad, daterad 57, yttermått inklusive ram: 34x53, akvarell

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 18:48:42

Ulf Johansson

Läs mer om Ulf Johansson